Web Yayıncılığı no image

Yayınlanan Tarih 16 Mart 2010 | E-Kazanç Ekibi

0 adet yorum

4 Kolay Adımda Adsense hesap Onayı

Tıklama Başına Kazanç sağlayan  reklam şirketleri içerisinde google hala en popüler olanı.Daha yüksek kazanc ve kolay kullanımı google adsense’yi yayıncıların  gözdesi yapmaktadır. Yeni başlayanlardan tutun en profesyonel yayıncılara kadar birçok websitesinde google adsense reklamlarını görebilirsiniz.Dünyanın her ülkesinden insanlar bu programa katılıp para kazanmaya başlayabiliyor.

Google adsense çok popüler olsa bile ,google adsense hesabı almak çoğu yayıncı  için zor olmaktadır.Eğer google adse tarafından kısa bir sürede onay almak istiyorsanız şu 4 adımı uygulamalısınız.

*Google hizmetlerini kullanın. Eğer hala bir gmail ve blogger hesabınız yoksa hemen kayıt olsanız iyi olur.
*Google gmail ve blogger hesabınızı yarattıktan sonra hemen bir blog oluşturun.
*Özgün bir içerik yazmakla başlayın.Blogunuza eklediğiniz içerik kesinlikle daha önce başka yerde yayınlanmamış olmalı.Bu şekilde en az 10 adet içerik hazırlayın. İçerikleri bloga eklerken hepsini bir defada eklemeyin.Günde 2 tane yükleyin.Bu şekilde blogumuza “günlük olarak güncellenen blog ” izlenimi kazandırmış olacağız.Google’ ın blogunuzun otomatik bir yazılım tarafından yönetilmediğinden emin olmasını sağlayın.
*Artık adsense başvurmaya hazırsınız.Blogger hesabınızda oluşturduğunuz blog üzerinden google adsenseye başvurun.Sayfa öğelerine “google adsense ekle” öğesini ekleyin.Size adsense yayıncı kimliğiniz  veya üye olmak isteyip istemediğiniz sorulacak.Buradan üyelik için başvurabilirsiniz.

Hepsi bu kadar. Google adsense hesabı almanın en hızlı yolunu anlattık.Bu şekilde yaparsanız  şansınız çok daha fazla olacaktır.

Tags: , , ,


Yazar HakkındaBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑