Affiliate Marketing no image

Yayınlanan Tarih 22 Nisan 2010 | E-Kazanç Ekibi

0 adet yorum

Satış Ortaklığı İşine Başlamadan Bilmeniz Gerekenler

Satış ortaklığı kelimesi yalanlarıyla bıktıran ve artık yeter dedirten “evden para kazan” sistemlerini dışlayan blog ve website sahipleri için çok moda bir kelime oldu.Şu anda Satış ortaklığı işinin kendisi ve çalışma mantığı ile ilgili endişe edilecek bir durum saptayamadık.Fakat değinmek istediğimiz noktalar var.Satış ortaklığı işinde herkes başarılı olabilir görüşünü redederek başlamak istiyorum.

Bir düşünün…
Birisi gelip size bir e-kitap okuyarak ünlü bir aktör olabileceğinizi söylese o kitabı alır mısınız?
Yada biri size bir e-kitap alarak zengin ve refah bir yaşama kavuşacağınızı,geleceğinizi garanti altına alarak ailenizi ,çocuklarınızı rahat ettireceğinizi iddaa etse ona ne kadar güvenirdiniz?

Affiliate marketing (satış ortaklığı) başlamak için diş hekimliğinin aksine bir uzmanlık gerektirmeyen basit bir iş olmakla beraber bazı yönleri hakkında bilmeniz gerekenler var.

Affiliate Marketing Yüksek Derecede Rekabetçi Bir piyasadır

Affiliate marketing işine girmek aynı zamanda diğer satış ortaklığı yapan kişilerle bir yarışa girmek demektir.Çünkü satış ortaklığı programları herkese açıktır.

Affiliate Marketing Çok Çalışmayı Gerektirir

Kolay ve evden yapılabilir bir iş olma imajına sahip olmasının yanı sıra ,başarının kendi kendine oluşmadığı bir piyasadan söz ediyoruz.Öncelikle bir website veya blogunuz olmalı ve herşeyden önce pazarladığınız ürünleri profesyonelce tanıtabilmelisiniz.Bu bazen sabahlara kadar çalışmanızı gerektirecektir.

Para Kazanmak İçin Para Harcamak Zorundasınız

Affiliate Marketing işinde başarılı olabilmek için ,ürünleri pazarlarken reklama çok büyük bir ihtiyacınız vardır.İster ürünleri tanıttığınız website veya blogunuzu tanıtın isterseniz ürünü direk google adwords ile pazarlayın .Her ikisinde de beli bir sermayeye ihtiyacınız olacaktır.

Endüstri Dolandırıcı Dolu

Ne yazık ki para nerdeyse ,hırsızlık,dolandırıcılık ve yalan da oradadır.Bu nedenle satış ortağı olarak katılacağınız sistemleri çok iyi araştırarak ,geçmişlerine ve diğer insanların onlarla olan deneyimlerine bakarak seçmelisiniz.Satış ortağı olursunuz ve ürünü pazarlamak için para harcarsınız fakat karşılığında hiçbirşey alamazsınız.
E-kazanc.com olarak bu konuda üzerimize düşeni yapmaya devam ediyoruz.

Peki siz bu konuda neler düşünüyorsunuz?Lütfen görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Tags: , , , , , ,


Yazar HakkındaBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑