Web Yayıncılığı no image

Yayınlanan Tarih 21 Şubat 2010 | E-Kazanç Ekibi

0 adet yorum

AdSense Ve Serbest Çalışma

Google adsense bu şekilde mükemmel bir ek gelirin kaynağı olabilmektedir.Yazma Konusunda mutlak bir beceriye sahip kişiler yada webmasterlar google adsense yi bir avantaj olarak kullanabilirler.Google adsenseyi çekici yapan şey şüphesiz ki katılımın ücretsiz olmasıdır.Hiçbir masraf olmamakla birlikte tamamen kazanca odaklı bir yayıncılık söz konusu olmaktadır.

Google adsense  programı ile google adwords aracılığıyla kampanya oluşturan reklamverenlerin reklamlarını yayınlamış oluyorsunuz.Tıklama başına kazanacağınız para bir kaç sent olabileceği gibi birkaç dolar da olabilmektedir.Bu tamamen reklamverenlerin kendi kampanyaları için belirledikleri  tıklama bedeli ile orantılıdır.

Bir Blog ile Başlayın

Basit bir şekilde ücretsiz olarak oluşturacağınız bir blog ile web yayıncılığına başlayabilir ve adsense reklamlarını yayınlayarak para kazanabilirsiniz.Bloglar bazen Dört dörtlük websitelerden daha populer olabilmektedir.Önemli olan içeriğin orjinal olması ve belli aralıklarla içerik eklenmesi.

Bir blog ile başlamakla aynı zamanda sermayesiz bir iş başlatmış  olacaksınız.Böylece risk almamış olacak ve rahat davranabileceksiniz.Aynı zamanda blog  etkin bir deneyim kazanmanıza da katkıda bulunur.

Tags: , , , , ,


Yazar HakkındaBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑