Affiliate Marketing no image

Yayınlanan Tarih 10 Aralık 2009 | E-Kazanç Ekibi

0 adet yorum

Affiliate sistemlere Dikkat

affiliate

En çok hatayı ,ne yaptığını bilmeyen,bir çıkış arayan insan yapar.Bu nedenle Bu insanlar dolandırıcı ,umut tacirlerinin hedef kitlesini oluşturmaktadır.Etkili reklam metinleriyle hayatında çözüm bekleyen sorunlar dizisiyle boğuşan insanların bilinçaltına hitap edilerek,satılan ürün yada hizmetle birlikte onların  varolan maddi sıkıntılarından kurtulabilecekleri  bilinci aşılanmaktadır.

Affiliate sistemlerle çalışmaya başlamadan önce bu işin sizin için doğru bir iş olup olmadığına kara vermelisiniz.Ardından gerçek ürünler  sistemlere üye olarak başlayabilirsiniz.

Fiyat Araştırması yapın:

Sisteme katılmadan önce muhakkak  ürünlerin piyasa değerini araştırmalısınız.Çünkü çoğu affiliate,marketing sistemler ürünlerini piyasanın çok üstünde pazarlamaktadır.Bu nedenle piyasanın üzerinde bir fiyata sattığınız ürünün alıcı bulmasını bekleyemezsiniz.

Üyelik Ücreti Ödemeyin:

E-kazanc.com olarak Ücretli affiliate sistemlerin,marketing iştiraklerinin tümüne karşıyız.Dünya da en başarılı sistemlerin katılımı ve kullanımı ücretsiz olan sistemler olduğunu biliyoruz.Bu nedenle ücretli üyelik sunan sistemlerden uzak durmalısınız.Çünkü zaten onların ürünlerini satıp onlara para kaandıracaksınız.O zaman neden onlara üyelik için ödeme yapacaksınız ki?

Ürünler Pazarlanabilir Olmalı:

Sistemde satışı yapılan ürünlerin ,en azından çevrenizdekilere hitap edip etmediğine bakın.Ne olduğu belirsiz(zayıflama hapları,kilo kontrol içecekleri vb) ürünlerin hem pazarlanması zor hemde başınızı derde sokabilir.Bu nedenle oluşabilecek sorunlara mahal vermemek için pazarlanabilir ve denetlenen ürünler olmasına özen göstermelisiniz.

Tags: , , , ,


Yazar HakkındaBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑