Faydalı Bilgiler no image

Yayınlanan Tarih 30 Mayıs 2011 | E-Kazanç Ekibi

0 adet yorum

Alışveriş yaparken kazandıran site

İnternetten para kazanma konusuna yeni bir bakış açısı kazandıran avantajix, ünlü alışveriş sitelerinden alışveriş yapan kişilere toplam alışveriş tutarının % 20 sine varan bir para kazandırıyor. Avantajix e üye olmak kolay ve tamamen ücretsiz.Üyelik formunu doldurup üye olan herkes bu uygulamaya dahil olabiliyor.

Avantajix modadan tatile,eğlenceden  elektronik eşya ya kadar geniş bir yelpazede hizmet ve ürün sağlayıcı ile anlaşmış durumda.Hemen hemen tüm ihtiyaçlarınızı internetten kolay bir şekilde karşılarken aynı zamanda bunu yaptığınız için para kazanacaksınız.

Sistem nasıl İşliyor ?

ücretsiz üye olduktan sonra avantajixin listelediği ünlü online mağazalardan alışveriş yapıyorsunuz. avantajix bu mağazalardan komisyon alır ve bu komisyonu size geri öder.Bu sistem  dünyada cashback (geri ödeme) olarak bilinir.Kazanacağınız para miktarı listelenen mağazaların logolarının altında yüzde cinsinden belirtilmektedir.

Neden Bu sistem ?

Bu sistem dünyanın birçok ülkesinde cashback adıyla uygulanıyor.İndirimli alışverişin dolaylı bir uygulaması olarak ta görebiliriz.Alıcı yaptığı alışverişlerden komisyon alarak aldığı hizmet ve ürünü indirimli satın almış oluyor. Böylelikle hem satıcı hem de alıcı kazanmış oluyor. Öte yandan bu tür sistemlerin tek amacının satış miktarını arttırmak olduğu da unutulmamalıdır. Avantajix te alışveriş yaparken ürün fiyatlarını piyasa fiyatlarıyla karşılaştırdıktan sonra alışveriş yapmanız tavsiye edilir.

Tags: , , , , , , , , , ,


Yazar HakkındaBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑