Affiliate Marketing no image

Yayınlanan Tarih 18 Mayıs 2011 | E-Kazanç Ekibi

4 adet yorum

Anket doldurarak Para Kazan tuzağı

Gün geçmiyor ki posta kutumuza bu sahtekarlarla ilgili bir mail gelmesin.En son aldığımız maili aynen yayınlıyoruz :

“Ben Daha Önce Fir firmadan 45 Tl karşılığı Anket doldurma ile ilgili elektronik kitap aldım Bu kitapta 300 e yakın anket firması vardı bunlara hepsine üye oldum fakat bu üye olduğum firmalar da bana aynı önce aldığım elektronik kitap kibi hepsi benden ortalama 45$ 138 $ arası para yatırmamı istediler. bir tek anket doldurmuş deyilim. Biz anket doldurup para kazanacağız derken bu firmaları para yatırarak onlara para kazadırmamız gerekiyormuş. SİZDE DE Mİ BÖĞLE”

Evet değerli e-kazanc.com ziyaretçileri gördüğünüz üzere  Erol adlı bu vatandaşımız sitemizde yayınlanan bu tür dolandırıclarla ilgili haberleri görmüş ve bizimde böyle bir kitap sattığımızı düşünerek böyle bir mail atmış. Mağdur vatandaşımız xticaret aracılığıyla satışı yapılan bu tür kitaplardan birini satın almış ve sonucu bizimle paylaşmış. Xticaret adlı site bu tür dolandırıcılara müsade edip kitap satışlarından elde edilen gelirden pay alıyor.İşin ilginç kısmı bunun adına da Affiliate marketing yani satış ortaklığı diyerek kendilerini bu işin Türkiyede ki tek temsilcisi olarak ta  utanmadan görebiliyorlar.

Tags: , , , , ,


Yazar Hakkında4 Adet Yorum Yapılmış Anket doldurarak Para Kazan tuzağı için

 1. hakan says:

  bu yalanlara inanmayalım hepsi tuzak
  yok linke tıkla para kazan,yok anket doldur para kazan boş işler bunlar

 2. CooL says:

  Tıkla para kazan ve anket ile para kazanın gerçek olduğunu biliyorum ama bunlar için kitap almaya gerek yok biraz araştırma yaparak kendiniz bunları öğrenebilirsiniz anket için surveyhead.com sitesi hiç bir para talep etmiyor ve gönderdiği anketler karşılığında cazip gerçekçi ödemeler yapıyor, tıkla kazanda ise gittigidiyor hepsiburada vs.vs. size reklam vererek çok küçük miktarlar kazanmanızı sağlıyor çünkü kendileri o reklamlar sayesinde kat kat fazlasını kazanıyor artık.

 3. cems says:

  kardeşim bu işte yanlışlık var yada ben anlamadım para kazanda nasıl ödeme yapılıyor hesabistemiyolar adres yok saçmalık bunların hepsi herkez para kazanmak ister bence bunlar bedavaya anket doldurtyorlar parayıda tabı onlar alıyor.

 4. anket doldur para kazan sistemi hakkında verdiğiniz bilgiler için sizlere çok teşekkür ederim. Emeğinize sağlık.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑