Kampanyalar no image

Yayınlanan Tarih 3 Mayıs 2011 | E-Kazanç Ekibi

0 adet yorum

Avea baba tarifesi

Hem konuşma hem mesajlaşma ihtiyacı için Baba Tarife yeter! Şimdi her yöne 1.000 dakika ve her yöne 1.000 SMS ayda sadece 35 TL. Siz de Avea’nın çekiciliğini denemek için hemen Avea bayilerine gelin, bu benzersiz teklifimizden çok uygun fiyata yararlanın! Fatura döneminizde kalan konuşma sürenizi, SES yazıp 6000’a ücretsiz SMS göndererek, kalan SMS miktarınızı, SMS yazıp 6000’a ücretsiz SMS gönderek öğrenebilirsiniz. Bu servis 2 gün öncesinin kullanım bilgisini içerir.

detaylar:

 • Tarife kapsamında 1.000 her yöne dakika ve 1.000 her yöne SMS sunulacaktır.
 • Tarifenin aylık ücreti, yeni hat tesisi, numara taşıma ve faturasız Avea tarifelerinden tarife geçişi yoluyla yapılan kayıtlarda, 6 fatura dönemi boyunca 35 TL, sonrasında 39 TL’dir.
 • Tarifenin aylık ücreti, faturalı Avea tarifelerden geçiş yoluyla yapılan kayıtlar için 55 TL’dir.
 • 08.03.2011 tarihi sonrası numarasını diğer operatöre taşıyıp, sonrasında tekrar Avea’ya taşıyarak tarifeye kaydolan müşteriler için aylık ücret 55 TL’dir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Tarifeye mevcut faturalı tarifelerden geçiş; SMS, Avea bayileri ve Avea Müşteri Hizmetleri; mevcut faturasız tarifelerden geçiş Avea bayileri aracılığıyla yapılabilir.
 • Halen bir faturalı Avea hattı kullanıp tarife değiştirmek isteyen müşteriler “BABA” yazıp “6363” e ücretsiz SMS atarak, 55 TL karşılığında Baba Tarife’den faydalanmaya hemen başlayabilirler.
 • Bir fatura dönemi içinde kullanılmayan yurt içi her yöne dakikalar ve SMS’ler fatura dönemi sonunda silinir, başka bir hatta transfer edilemez.
 • Aylık yurt içi her yöne 1.000 dakikayı aşan yurtiçi aramalar 40 Kr/dk üzerinden ücretlendirilir.
 • Aylık yurt içi her yöne 1.000 SMS’i aşan yurtiçi SMS gönderimleri 40 Kr/SMS üzerinden ücretlendirilir.
 • Tarife kapsamında sabit ücretin 35 TL olarak yansıtılacağı fatura dönemlerinden birinde; ilgili fatura dönemi tamamlanmadan mevcut diğer faturalı ya da faturasız tarifelere geçiş yapıldığı, hattın iptal edildiği, numaranın diğer operatörlere taşındığı durumlarda, bu işlemin yapıldığı ilgili fatura dönemindeki aylık ücret 39 TL üzerinden, kampanyaya dâhil olunan gün sayısı ile orantılı şekilde yansıtılacaktır. Numara taşıma ile tarifeye gelen müşteriler için, ilk fatura döneminde; fatura dönemi tamamlanmadan tarifeden çıkılması durumunda, aylık ücret 55 TL üzerinden, kampanyaya dâhil olunan gün sayısı ile orantılı olarak hesaplanacaktır.
 • Tarifede bulunan aboneler Yurtdışı Aranma Kampanyasından faydalanabilirler.
 • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar, yurtdışına, Avea Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, faks, data, WAP aramalarını, görüntülü aramaları kapsamamaktadır.
 • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz SMS’ler, sadece yurt içi gönderiler için geçerlidir. Yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderimlerinde ve web üzerinden SMS gönderimlerinde kullanılamaz.
 • Tarife dahilinde sunulan ücretsiz dakikalar ve SMS’ler devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tarifenin ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

 

Aylık ücret 35 TL*
Aylık Ücretsiz Her Yöne
Görüşme Süresi
1.000 HerYöne dakika
Aylık Ücretsiz HerYöne
SMS Adedi
1.000 HerYöne SMS
Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra
Yurtiçinde Her Yöne
40 Kr / dk
Ücretsiz SMS’ler Bittikten Sonra
Yurtiçinde Her Yöne
40 Kr / SMS
* Tarifenin aylık ücreti, yeni hat tesisi, numara taşıma ve faturasız Avea tarifelerinden tarife geçişi yoluyla yapılan kayıtlarda, 6 fatura dönemi boyunca 35 TL, sonrasında 39 TL’dir. Faturalı Avea tarifelerinden tarife geçişi yoluyla yapılan kayıtlar ve 08.03.2011 tarihi sonrası numarasını diğer operatöre taşıyıp, sonrasında tekrar Avea’ya taşıyarak tarifeye kaydolan müşteriler için aylık ücret 55 TL’dir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
Size sunulan tarife fiyatlarının KDV ve ÖİV dahil fiyatlar olmasına dikkat ediniz.

Her yöne aramalar yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini kapsar.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan, ücretlendirilmeyen görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını ve görüntülü aramaları kapsamamaktadır. Bilgi ve Danışma numaraları ve yukarıdaki aramalar için belirlenen ilgili ücretlere Servis Ücretleri ve TT Özel Servisler kısımlarından ulaşabilirsiniz.

Tarifenizde, 444 ile başlayan** aramaların yurt içi ücretlendirmesi görüşme başına 40 kuruştur.

Tarifenin ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

** Yurt içinde Avea hatlarınızdan yaptığınız 444 1 500 ve 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları, görüşme başına 45 kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

 

Baba Tarife nedir?
Avea’nın çok uygun fiyata hem her yöne konuşturan hem her yöne bol bol mesajlaştıran bireysel faturalı tarifesidir.

Tarifenin aylık ücreti ne kadardır?
Numaranızı taşıyarak, yeni hat tesis ederek ya da mevcut faturasız Avea tarifelerinden tarife değişikliği ile Baba Tarife’ye kaydolursanız:
6 fatura dönemi boyunca KDV, ÖİV dahil 35 TL, sonrasında 39 TL’dir.
Avea’nın mevcut faturalı tarifelerinden geçiş yaparak Baba Tarife’ye kaydolursanız:
KDV, ÖİV dahil 55 TL’dir.
08.03.2011 tarihi sonrası Avea’nın faturalı ya da faturasız tarifelerinden numarasını diğer operatör yönüne taşıyan, sonrasında tekrar Avea’ya taşıyarak tarifeye kaydolan müşterilerimiz için tarifenin aylık ücreti KDV, ÖİV dahil 55 TL’dir.

Tarife kapsamında aylık ücret karşılığı hangi avantajlar sunulmaktadır?
Baba Tarife’de aylık ücret karşılığı olarak 1.000 yurt içi her yöne dakika ve 1.000 yurt içi her yöne SMS sunuyoruz.

Tarifemdeki heryöne dakikalarım hangi aramalar için geçerlidir?
Tarifenizdeki heryöne 1.000 dakikanız yurtiçi tüm görüşmelerinizde yani Avealılarla, diğer operatörlerle ve ev/iş numaralarıyla yapılan aramalarda geçerlidir. Yurt dışına, Avea Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, faks, data, WAP aramalarını, görüntülü aramaları kapsamaz.

Tarifemdeki her yöne SMS’lerim hangi yönler için geçerlidir?
Tarifenizdeki heryöne 1.000 SMS’iniz yurt içi yönüne doğru yaptığınız gönderimlerde geçerlidir. 1.000 SMS’iniz ile Avea ve diğer operatör numaralarına SMS gönderebilirsiniz. 1.000 SMS; yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel numara gönderimlerini kapsamaz.

Kurumsal aboneyim, tarifeye geçebilir miyim?
Baba Tarife sadece bireysel abonelerimize açık bir tarifedir. Kurumsal hattınız sizin üzerinize ise ve bireysel Avea abonesi olmak isterseniz Bayi ve Müşteri Hizmetleri yolu ile bireysel aboneliğinizi başlatıp Baba Tarife’ye geçiş yapabilirsiniz. Ya da yeni bir bireysel faturalı hat alarak bu tarifeden yararlanabilirsiniz.

Faturalı bir Avea tarifesindeyim, bu tarifeye geçmek istediğimde yeni bir fatura bildirimi yapmalı mıyım?
Hayır, eğer mevcutta faturalı bir tarifeye kayıtlı iseniz, tarife geçişi sırasında tekrar sabit fatura ibraz etmenize gerek yoktur.

Baba Tarife’ye nasıl geçerim?
Tarifeye faturalı tarifelerden geçişler, SMS kanalı, Avea bayileri ve Avea Müşteri Hizmetleri, aracılığıyla yapılabilir. Halen bir faturalı Avea hattı kullanıp tarife değiştirmek isteyen müşteriler “BABA” yazıp “6363” e ücretsiz SMS atarak, 55 TL karşılığında Baba Tarife’den faydalanmaya hemen başlayabilirler.

Tarifeye faturasız tarifelerden geçişler Avea bayileri ve otomatik ödeme talimatı verilerek Avea Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.

Tarife değişikliği ile Baba Tarife’ye geçersem ücret öder miyim?
Tarife geçiş ücreti bulunmamaktadır.

Bir fatura dönemi içerisinde birden fazla tarife değişikliği yapabilir miyim?
Bir ay içerisinde sadece bir kez tarife değişikliği yapabilirsiniz, hattınızı yeni aldıysanız ilk faturanız çıkmadan başka bir tarifeye geçiş yapamazsınız.

Baba Tarife’de ilk 6 ay boyunca geçerli olan 35 TL’lik indirimli aylık ücretim 6 aylık süre dolmadan başka bir tarifeye geçersem devam eder mi?
Baba Tarife’den herhangi başka bir faturalı Avea tarifesine ya da faturasız bir Avea tarifesine geçerseniz aylık ücret indiriminiz devam etmez. Aylık ücret indiriminiz sadece Baba Tarife için geçerlidir.

Baba Tarifesine geçince fatura kesim tarihim değişir mi?
Fatura kesim tarihiniz değişmeyecektir.

Fatura kesim tarihine birkaç gün kala tarifeye kayıt olursam, fatura ücretim nasıl hesaplanır?
Tarife ücreti tarifeye geçişiniz ile fatura kesim tarihi arasında tarifede kaldığınız güne göre hesaplanır.

Kalan dakika miktarını nasıl öğreneceğim? Ne kadar dakika kaldığı ile ilgili bir SMS gönderiliyor mu?
SES” yazıp 6000‘e SMS göndererek kalan dakika bilgisini ÜCRETSİZ öğrenebilirsiniz. Her yöne dakikalarınızın %80’i ve %100’ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır.

Kalan SMS miktarını nasıl öğreneceğim? Ne kadar dakika kaldığı ile ilgili bir SMS gönderiliyor mu?
SMS” yazıp 6000‘e SMS göndererek kalan SMS bilgisini ÜCRETSİZ öğrenebilirsiniz. Her yöne SMS’lerinizin %80’i ve %100’ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır.

Kalan ücretsiz dakika ve SMS’lerim sonraki fatura dönemine devreder mi?
Kullanılmayan dakikalarınız ve SMS’leriniz fatura dönemi sonunda silinir, bir sonraki fatura dönemine devretmez.

Ücretsiz dakikalarım ve SMS’lerim bittikten sonra nasıl ücretlendirilirim?
Ücretsiz heryöne dakikalarınız bittikten sonra yapacağınız görüşmelerin dakikası 40 Krş, ücretsiz her yöne SMS’leriniz bittikten sonra SMS’leriniz adedi 40 Krş olarak ücretlendirilir.

Hattımı başka bir hatta yönlendirdiğimde nasıl ücretlendirilirim?
Yönlendirme yapılan numara ile yapılan görüşmeler heryöne dakikalarınız üzerinden düşecektir.

Özel servis numaralarını aradığımda nasıl ücretlendirileceğim?
Özel servis numaralarının ücretlendirmeleri birbirinden farklı olup www.avea.com.tr’de yer aldığı gibidir. Ayrıca; tarife kapsamındaki kullanım, yurtdışına, Avea Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, faks, data, WAP aramalarını, görüntülü aramaları kapsamamaktadır.

Baba Tarife’ye geçtikten sonra faturalı 1.000 + 10.000, 30, 50 ya da 150 SMS Paketlerine kayıt olabilir miyim?
Evet, istediğiniz SMS paketinden faydalanabilirsiniz.

Baba Tarifesine geçtikten sonra HerYöne 180 Dakika, TümEvİş ve TümEvİşAvea konuşma paketlerine de kayıt yapabilir miyim?
Evet, istediğiniz konuşma paketinden faydalanabilirsiniz.

Baba Tarife’ye geçtikten sonra yurtdışı aranma kampanyasından faydalanabilir miyim?
Evet, yurtdışı aranma kampanyasından faydalanabilirsiniz. 

Tags: , ,


Yazar HakkındaBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑