İkili Opsiyon Şirketleri no image

Yayınlanan Tarih 21 Haziran 2015 | E-Kazanç Ekibi

7 adet yorum

Binarybook incelemesi

Son zamanlarda özellikle piyasalarda farklı işlem statejileri paylaşan kişilerin güvenilir bir şirket olarak tavsiye ettikleri BinaryBook şirketinin incelemesini gerçekleştireceğiz.

Öncelikle BinaryBook sitesi ile ilgili herhangi bir kötü yorum almadığımızı belirtmek de fayda var. Website İngiltere Londra merkezli WSB Ltd. şirketi tarafından yönetilmektedir. Şirket faaliyetleri ve haberleri hakkında Reuters tarafında yayınlanmış bültenlerinin bulunması güvenilir ve prestijli bir şirket olduğunu gösteriyor.

 

Site trafiğine baktığımızda Amerika, Rusya ve Avrupa piyasalarında daha aktif olduğunu görüyoruz.

Şirketin website detaylarına girersek;

Yatırım platformunda dövizden, endekslere, emtialardan hisse senetlerine kadar 200’ü aşkın yatırım aracında işlem gerçekleştirebiliyorsunuz. Opsiyon kontrat çeşitlerine baktığımızda kısa vadeli, uzun vadeli, tek dokunuş ve merdiven opsiyonları bulunuyor. Kazanç oranları kısa vadeli opsiyonlarda %70’den başlayarak merdiven opsiyonlarında %800’e kadar çıkıyor.

 

Hesap açmak istediğimizde karşımıza farklı hesap grubu seçenekleri geliyor. Her ne kadar yatırımcıların sınıflandırılması güzel bir durum olmasa da yatırım tutarına göre farklı imkanlar sunulması yatırımcıların kendi bütçelerine göre uygun hesap türünü seçip ona göre hesap oluşturmaları güzel bir imkan.

Eğitim bölümünde hem piyasanın hem de işlem platformunun öğrenilmesi konusunda hazırlanmış birçok video bulunmaktadır. Türkçe dil seçeneği olması sebebiyle de bu videoları izlemenizi tavsiye ederiz. Birçok gelen soru da şirketin demo hesap sunup sunmadığı konusudur. Bu konuya da açıklık getirmek gerekirse, şirket demo hesap sunmamaktadır. Ancak biz hiçbir piyasada demo hesapla işlem yapmaya başlamanızı tavsiye etmiyoruz. Çünkü demo hesapla başlanan rahat işlem psikolojisi gerçek piyasaya geçtiğinde yerini panik ortamına bırakarak kayba sebep olmaktadır.

Online yatırım piyasalarındaki en önemli konu kazancın sorunsuz şekilde ödenmesi konusudur. Bu noktada şirketten direk kazanç dekontu isteyemiyoruz ancak internette yatırımcılar tarafından paylaşılmış bir kazanç dekontunu aşağıya ekliyoruz. Para çekimi konusunda bize ulaştırılan herhangi bir problem de bulunmamaktadır.

Sonuç olarak sizlere güvenilirlik açısından soru işaretlerinin ve mağdur yatırımcıların olmadığı bir şirket olarak BinaryBook şirketini öneriyoruz. Şimdi sözü BinaryBook yatırımcılarına bırakıyoruz. Yazılan tüm yorumlar için hesap numarası ve ekran görüntüsü istendiğini unutmayın. Şirketin tanıtım videosunu da aşağıya ekliyoruz.

kazanç dekontu 2

 

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Yazar Hakkında7 Adet Yorum Yapılmış Binarybook incelemesi için

 1. Hasan Kara says:

  İnternetteki yorumlar üzerine yatırım yaptım iyi destek oluyorlar bir sıkıntı yok. 3000 dolarla başladım şu an bakiyem 3865 dolar. 500 dolar kar çektim yani 1365 dolar karım var

 2. Emir says:

  bilmeyenler için söyleyeyim arkadaşlar piyasa riskli bir piyasa. belirli bir strateji ve disiplinle işlem yapmanız gerekiyor yani şirket size altın yumurtlayan tavuk vermiyor, güvenli bir çiftlik veriyor. bir sorun yaşamadım güvenilir şirket kar ve bonus oranları diğer şirketlere göre iyi

 3. ahmet bal says:

  2 senedir ikili opsiyon ve forex piyasasında işlem yapıyorum. risk yönetimi daha kolay olduğu için daha çok ikili opsiyonlarda yapıyorum. binarybok iyi bir şirket evrak onayı bir gün kadar sürdü ama para çekimi falan diğer firmalara göre hızlı

 4. ozgur says:

  problem yaşamadım 1000 dolarla başladım 3000 dolar çektim bakiyem 1560 dolar

 5. Mahmut says:

  Arkadaşlar bende binarybook sitesine yeni üye oldum. Ama para yatirmadim guvenlimi sizce

 6. Güven says:

  eklediğiniz video çok faydalı oldu sistemi kısa ve anlaşılır şekilde anladım. Ardından hesap açtım çok yardımcı oldular ama gold hesap için para ayarlamaya çalışıyorum sinyal hizmeti için

 7. Yasin says:

  Merhabalar yeni üye olan arkadaslara bir sorum olacakti.hesap açma ekranindaki güvenlik kodunu tam 23kere yazdim ama yanlis diyor.sorun sikinti sistemdenmi yoksa bendenmi??

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑