Ekonomi Haberleri no image

Yayınlanan Tarih 25 Şubat 2011 | E-Kazanç Ekibi

1 adet yorum

Bir sorumsuzluk örneği

E-kazanc.com olarak Türkiye’yi hedef alan piyasa araştırmaları çalışmalarının az olacağını bu nedenle anket rehberi tarzında satılan kitaplara itibar edilmemesi gerektiğini sıklıkla vurguluyoruz.Buna rağmen xticaret sitesinin bu tür kitapların kendi platformlarında satılmasına göz yumması bundan ticari bir çıkar elde etmeye çalışması vatandaşlarımıza karşı çok büyük bir sorumsuzluk örneğidir.

Aldığımız onlarca şikayete de dayanarak e- kazanc.com olarak xticaret yetkililerinin bu tür tuzaklar konusunda kendi çıkarlarını gözetmeksizin, Türkiye vatandaşlarının çıkarlarını daha önemli kabul ederek  daha hassas bir tutum takınmalarının ticaret ahlakına sığmayan bu tür durumların engellenmesi konusunda önemli olduğunu düşünüyoruz.

Yanlızca anket rehberleri değil aynı zamanda internetten para kazandırdığını iddaa eden e-kitapların xticarette satışa sunulmadan önce ciddi bir onay sürecinden geçmesi gerekiyor.Piyasaya sürülecek e-kitapların devletin yetkili merciilerinden onay alması da bir zorunluluktur.Bir an önce konunun tüm muhattapları harekete geçmelidir.


Yazar Hakkında1 Adet Yorum Yapılmış Bir sorumsuzluk örneği için

  1. SGEZER says:

    Sayın e-kazanc.com yetkilileri sitenizin müptelası oldum.Sizi tebrik ediyorum.Keşke herkez en az sizin kadar sorumlu olsa.Oldukça uzun zamandır internetten para kazanma konusunda araştırmalar yapıyorum.Para kazanma kitapları reklam yapılırken herşey çok kolay olacakmış gibi anlatılıyor.Oysa hiçte o kadar kolay değil ve riskler de mevcut. Dahası bir reklam yazısından şu satırlarını çok iyi hatırlıyorum. satış yapabilmek için Yalan söylemekten çekinmeyin , nasılsa bilmem kaç gün içinde iade şansı var, dolayısıyla siz sorumlu olmassınız. İlginc değilmi 🙁

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑