Affiliate Marketing no image

Yayınlanan Tarih 14 Ekim 2010 | E-Kazanç Ekibi

0 adet yorum

Birbirinin Aynısı Kazanç Kitapları

Türkiye pazarında ciddi bir tehlike dolaşmakta.İçerik olarak birbirinin aynısı veya çok benzeri  kazanç kitapları internet ortamında  türlü türlü umut tacirliği ile satılmakta ve insanlarımız sömürülmektedir.Genel olarak kitapları incelediğimizde zaten bildiğimiz veya kolayca bulabileceğimizi bilgiler bir sırmış gibi ,zenginliğe açılan bir anahtarmış gibi bize sunuluyor.

Temelinde satış ortaklığı ve reklamcılığın  entegrasyonunun bir kazanca dönüşmesi mantığı yer alsa da bu kazancın önerilen yollardan değil kitabın satışıyla gerçekleştirilmesi dayatılıyor.

Herhangi bir satış ortaklığı programına katılıp bunu adwords,blog,site veya facebook gibi sosyal ağlarda pazarlamak bir sır değildir.

Satış ortaklığı programlarında ürün satışı ve buna bağlı kazancın elde edilmesinin en efektif yolu bir blog ve site kurmaktır.Deneyimlerimizden de faydalanarak şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki bir blog veya site açmak ve ürünleri orada tanıtarak satış gerçekleştirmek adwords ten de daha etkili sonuçlar veriyor.

Tags: , , , , , , , ,


Yazar Hakkında



Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑