Ekonomi Haberleri no image

Yayınlanan Tarih 20 Mart 2010 | E-Kazanç Ekibi

6 adet yorum

Bux Siteleri Ve Kaybolan Değerli Zaman

Bu yazımızda Tıklama başına kazanc sağlayan  bux sistemlerini inceleyeceğiz.

Genel itibariyle  birden  fazla üyelik tipi bulunan  bux sistemlerinde dolandırılma riski aşırı derecede yüksektir.İsteyen herkes çok küçük bir sermaye ile bir bux sistemi kurabilir ve anında çalıştırabilir.

“E-kazanc.com olarak incelemeye aldığımız bux sistemlerinden şu ana kadar herhangi bir ödeme alamadık.Sistemleri kullanan kişiler ile yapılan görüşmelerde ise tatmin edici bir sonuç elde edemedik.”

Dünyada saygın sayılabilecek bux sistemlerine bakıldığında ise ödeme limitleri ve  standart üyelere gösterilen reklam sayısının çok az olması onlara puan kaybettiriyor.standart üyeler için Günde en fazla 5 adet reklam gösterime girer ve bu da toplamda size sadece 5 cent (0.05$) kazandırır.Şüphesiz ödeme limitleri koymanın  ve reklam sayısının az olmasının tek bir nedeni vardır.O da sizin ücretli üyelik satın almanız.

Bazı bux sistemleri tıklama başına 10$ vb. rakamlar ödediğini iddaa etmektedir.Buradaki gerçekçilikten bu denli uzaklığı ve saçmalığı  göremeyen insanlarımız malesef var ve bu sistemlere bu umutla katılmaktadırlar.

E-kazanc.com olarak  gözlemlediğimiz kadarı ile birçok gencimiz para kazanma umuduyla bu tür sistemlere üye olmakta ve değerli zamanlarını boş yere harcamaktadırlar.Bu duruma çok üzülüyor ve görevimiz olduğu üzere bu şekilde makaleler yazarak uyarıda bulunuyoruz.

Bux sistemleri ile harcadığınız zaman yerine bir gazete veya bir kitabın bir sayfasını okusanız,inanın çok daha kazançlı çıkacaksınız.Birçoğu zaten ödeme bile yapmayan bux sistemleri ile zaman kaybetmek size hiçbir zaman kazandırmaz.Ödeme yapanlar ise çok çok küçük miktarlar ödemektedirler.

Kazanmak kelimesini biraz daha detaylı öğrenmeniz ümidiyle…

Tags: , , , , , , ,


Yazar Hakkında6 Adet Yorum Yapılmış Bux Siteleri Ve Kaybolan Değerli Zaman için

 1. tuncay says:

  clixSense.com hakkında bir bilginiz varmı acaba yani burası ne işe yarıyor.

 2. tuncay says:

  teşekkur ederim ben biraz kafayı fazla taktım bu tıklama olaylarına bişede anlamıştım zaten.

 3. hasan says:

  bux.to hakkında bilginiz var mı acaba?

 4. hasan says:

  bi de buxinc.com sitesi var. bu siteler hakkındaki düşüncelerinizi alabilir miyim.?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑