İş Fikirleri no image

Yayınlanan Tarih 5 Haziran 2011 | E-Kazanç Ekibi

0 adet yorum

Ek İş Fikirleri

Öğrenci veya maaşı geçimini sağlamak için yetmeyen bir birey misiniz ? Türkiye’de malesef bu özellikte bireylerin sayısı çok fazla. Refah düzeyi düşük toplumlarda ek iş kavramı daha popüler olmaktadır. Bu durumda bireyler ek bir gelir sağlamak için ek bir iş yapma ihtiyacı hissederler.

Umut Tacirlerine Dikkat

Ek iş arayan bireyler tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de umut tacirlerinin hedef kitlesini oluşturmaktadır. Özellikle network marketing sistemi üyelerin piyasa fiyatının üzerinde fiyat biçilen ürünleri pazarlayarak bundan kazanç elde etmesi beklenmektedir. Piyasa fiyatından daha yüksek bir fiyata satılan ürünleri pazarlamakta zorluk çeken üye başarısız olmakta ve böylece hayal kırıklığı yaşamaktadır.

Network marketinge ek olarak internetten kazandırdığı idda edilen sistemlerin anatıldığı e-kitaplar da yine insanlarımızın güzel bir yaşama kavuşmaya dair kurdukları hayalleri yıkmaktadır.Satılan kitaplarda sistemin içeriği bir sır gibi gizlenmekte ve alıcı yanlızca para ödeyip kitabı satın alırsa bunu öğrenebilmektedir.

İnternetten Para Kazanmak Mümkün

İnternetten para kazanmanın en etkili en güvenilir yolu web yayıncılığıdır. Buna ek olarak google adwords veya benzeri ppc sistemleri kullanarak satış ortaklığı ürünlerini pazarlamak ta yine popüler para kazanma yöntemlerinden biridir. Twitter ,facebook gibi sosyal ağlar da yine satış ortaklığı ürünlerinizi pazarlamak için kullanılan platformalardır. Satış ortaklığı işi Türkiye’de gelişmemiştir.Satış ortaklığı işi yaptığını iddaa edenler  insanların umutlarıyla oynayan kitapların satışına müsade eden ve onlardan komisyon alan ,dolayısıyla insanları dolandırmalarına ortak olan insanlardır.

Yılda 100 tl ye web yayıncısı olabilirsiniz

İlk olarak belirtmekte fayda var ki ; Web yayıncılığı yapmak için bilgi birikiminiz olan bir alanda site veya blog açmanız daha iyi sonuç almanızı sağlayacaktır.Basit bir hesaplama yaparsak :

Alan adı = yıllık 15 tl

Yıllık  hosting  =  Sınırsız hostingler 50-60 dolar civarında

Bugün bir çok site ,blog wordress sistemini kullanıyor. WordPress hazır bir sistemdir. Kullanımı gayet basittir. WordPress ile ilgili eğitim videolarını youtube dan bulabilirsiniz. Videoları izledikten sonra bir site kurmayı öğreneceksiniz.

Hosting ve alan adına verecek paranız yoksa google nın blogger hizmetini kullanrak ücretsiz bir blog sahibi de olabilirsiniz. İçeriğin en önemli öğe olduğu düşünüldüğünde blogunuza güzel bir isim seçerek bu ücretsiz servisle de başarılı olabilirsiniz.

İlgilinizi çekebilir :

Avafx ile güvenli bir şekilde yatırım yapın

Tags: , , , , , , , , , , , ,


Yazar HakkındaBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑