Faydalı Bilgiler no image

Yayınlanan Tarih 6 Ekim 2010 | E-Kazanç Ekibi

0 adet yorum

Evden Eve Nakliyat Platformu

Evden EveHer yıl binlerce memur, asker, polis ve özel sektör çalışanı tayin oluyor. Bunların yanında ev değiştirmek zorunda kalanlar, ev alıp kendi evine taşınanlar ve ofis taşıma durumunda kalanlar. Sadece bu kadarı evden eve nakliyat sektörünün ne kadar elzem olduğunu göstermektedir. Tabi bu ciddi anlamda gerekli sektör, ciddi anlamda düzenlemelere tabi tutulmdığı sürece trajı komik hikayeler dinlemeye devam edeceğiz gibi görünüyor.

Bu noktada sektörü kendi çabasıyla bir arada tutmaya çalışan ve mümkün olduğunca sektörü düzenlemeye çalışan bir nakliyat platformu bulunmaktadır. Evden eve nakliye şirketleri platformu, ciddi yapılmış bir proje olmakla birlikte sektöründe can damarı haline gelmiş bulunuyor. Bu arada evden eve nakliyede ekol olmuş siteyi taklit etme çabaları da oldukça fazladır.

Peki bu platform bizlere neler sağlıyor?

Öncelikle sitenin ana sayfasında yer alan firmaları doğrudan arayabilir veya tek tek mesaj gönderebiliriz. Bunun yanı sıra platformun Online Görüşme modülü ile o an sistemde online olarak görünen firmalarla birebir görüşebiliriz. Esas mesele ise Fiyat Teklifi İste kısmında başlamaktadır. Buradaki formu doldurduğumuzda firmalar bir bir bize cevap yazmakta, işlerini anlatmakta ve eğer bıraktıysak bize telefonla ulaşmaktadırlar. Bunun akabinde anlaştığımız herhangi bir firma ile Online Sözleşme imzalayarak işi kayıt altına alıyoruz ve bu sektörü düzenlemeyi misyon edinmiş Nakliyat Platformu yetkilileri, şayet yapılan işte sorunlar yaşadıysak sözleşmeyi baz alarak bizlere yardımcı olmaya çalışmaktadırlar.

Bir evde eve taşınmada ihtiyacınız olacak herşey (fiyat hesaplama, fiyat alma, bilgilendirme yazıları, mesafe hesaplama, firmalarla görüşme, vs.) tek bir adreste sizleri bekliyor.

Kaynak: www.evdenevenakliyat.com

Tags: , , ,


Yazar HakkındaBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑