Ekonomi Haberleri no image

Yayınlanan Tarih 12 Ocak 2010 | E-Kazanç Ekibi

1 adet yorum

İngilizce ve online Kazanç ilişkisi

Yapılan araştırmalar dünya’da 200 milyon kişinin geçimini internet üzerinden sağladığını ortaya koyuyor.Türkçeyi konuşan insanlar olarak online kazanc piysasına katılmakta zorlandığımız gerçeği bir adım geride durmamıza yol açıyor.Önemli olan bu gerçeği kabul etmek ve doğru saptanmış bu problemi çözmeye çalışmak.

Türkçe Kazanç sistemlerine genel olarak baktığımızda ya çok düşük kazanç sağlayan , kazancınızı geç ödeyen veya hiç ödemeyen sistemler olduklarını görüyoruz.Zamanınızın çoğunu harcadığınız sistem size para ödemiyor ve o anda ne yapacağınızı şaşırıyorsunuz.

Evden çalışma  şansı sağladığını iddaa eden türk sistemleri  tıklama başına 4 kuruş almasına rağmen üyelerine tıklama başına 0.1 kuruş  vermektedir. Bu durumda nasıl bir kazanc planı yapmayı düşünüyorsunuz?.“Millet olarak birbirmizi kazıklama hobimizin olduğunu gözardı edemeyiz”.Diğer yandan marketing programlarına baktığımızda ya katılım için üyelik ücreti ya da  üyelik için ürün alma mecburiyeti bulunmaktadır.

Dünyada marketing  sistemlerinden en başarılı olanları üyelerinden hiçbir şekilde katılım ücreti almayan ve herhangi bir engelleyici koşul şart koşmayan sistemler olduğunu görüyoruz.Böylece üye kendini rahat hisseder ve daha fazla verimli olur.

Tüm bu şartlar bizi internetin  sınırları ortadan kaldıran özelliğini kullanarak,uluslararası piyasalara yönelmemize sebep olmaktadır.Bir yeteneğiniz olmasından daha fazla önemli olan ingilizce dili,geniş kazanç imkanları sunuyor.Sadece ingilizce bilerek yazdığınız her makaleden onlarca dolar kazanabiliyorsunuz.Sadece ingilizce bilerek tüm yabancı sistemlere rahatlıkla katılabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

İngilizce biliyor olmak gelişmek ve kazanmak için en gerekli şarttır.İnternet ortamından daha iyi  yararlanabilmeniz için bir an önce bu dili  öğrenmek için çabalamalısınız.

Tags: , , , , , ,


Yazar Hakkında1 Adet Yorum Yapılmış İngilizce ve online Kazanç ilişkisi için

  1. Esra says:

    Sonuna kadar bende bu fikri savunuyorum.
    Gerçekten türkiyede ki sistemlerle kazanmıyor tam aksi az alıp,sıkça ödeme yaparak kazancı kara deyil kayba dönüştürüyorsunuz. Şurası da gerçekki şayet yeterli ingilizceniz yoksa yurtdışındaki sitelerlede çalışmak güçleşiyor.Google ya da diğer çeviriler ise hiç işe yaramıyor.Sebebi ise düz bir şekilde çeviri yapmaları.Bana kalırsa bilgi sahibi kişiler bizim gibi internetten çalışmak isteyenleri daha pratik ve internette geçerli olacak şekilde ingilizce konusunda eğitmeli hatta bu konu ile ilgili internetten bile eğitebilmeliyiz. Bunu yapan bir kanal var ise bilgilendirilmeyi çok isterim.Teşekkürlervebaşarılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑