Faydalı Bilgiler no image

Yayınlanan Tarih 9 Şubat 2011 | E-Kazanç Ekibi

4 adet yorum

İngilizceyi Türkçeye Çevir

İnternette mevcut çeviri programlarının saçma çeviriler yaptığının farkındayız.İşte bu yüzden bu blogu açmış bulunuyoruz.Bu blogun yöneticileri olarak göndereceğiniz tüm cümle çevirilerinizi kısa sürede en uygun biçimde çeviriyoruz.Çevirileriniz saçma sonuçlar veren programlar tarafından değil profesyonel çevirmenler tarafından yapılmaktadır.

Çeviri isteğinizi nasıl göndermelisiniz ?

Aşağıdaki linke Tıklayın

İngilizceyi Türkçeye Çevir

Açılan sayfada çeviri isteğinde bulunun botununa tıklayın.Yönrgeleri izleyerek çeviri isteğinizi gönderin.Kısa sürede çeviriniz yapılır ve sitemize eklenir.Sizde profesyonel ve ücretsiz çevirinin tadını çıkarırsınız.

Kurallar:

-Çeviri istekleriniz 3 cümleyi geçemez.Aynı anda birçok kişiye hizmet verdiğimizden dolayı hizmetin hızlı sağlanması için bunu şart koşuyoruz.
-Çeviri istekleriniz sadece ingilizce-turkçe ve turkçe-ingilizce dil çifti için yapılmalı.Başka dillerde çeviri yapmıyoruz.
-Kötüye Kullanımı önlemek amacıyla bir kişi birgünde en fazla 2 çeviri isteğinde bulunabilir kısıtlaması vardır.

Tags: , , ,


Yazar Hakkında4 Adet Yorum Yapılmış İngilizceyi Türkçeye Çevir için

 1. halime says:

  Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim admin sayenizde bende o mağdurlardan olabilirdim dediğiniz gibi bende üye oldum ama daha başlamadan sizi okudum ve şimdi nasıl iptal ederim dierek düşünüyorum bilginiz varsa yardımcı olurmusunuz? ayrıca çeviri için söylediklerinize kesinlikle katılıyorum saçma sapan cümleler veriyorlar anlayamıyoruz aydınlattığınız için gerçekten teşekkür ederim…
  SAYGILAR..

 2. ilknur korkmaz says:

  iyiki bu sayfa varmış tesekür ediyorum artık madur değilim

 3. hasanyakut says:

  ben hiç beğenmedim ne yalan söyleyeyim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑