Affiliate Marketing no image

Yayınlanan Tarih 17 Mayıs 2011 | E-Kazanç Ekibi

0 adet yorum

Kazanç Sistemi Kitabı

Tıpkı google kazançları kitabı gibi bu da satış ortaklığından nasıl para kazanılacağını anlatan bir e-kitap.Tanıtım sayfalarında kazanç kanıt olarak gösterilen ekran görüntülerinin bu kitabı pazarlayan satış ortaklarının kazanç ekran görüntüleri olduğunu tahmin ediyor olmalısınız.Aslında mantık bu ; madem satış ortaklığı işini öğreniyorsunuz,kitaba da para verdiniz.Peki neden bu kitabı satıp hem kitap sahibini milyoner hem de kendiniz 3-5 kuruş kazanmayasanız ve bu oyuna başkalarını da dahil etmeyesiniz ? Komik….

Türkiye gibi bireylerin gelir düzeyinin düşük olduğu ve insanların ikinci bir iş yapmak zorunda olduğu ülkelerde umut en büyük pazarlanabilir meta olarak görülmektedir. Kitabı pazarlarken aslında size içeriği değil kitabın vaadettiği zengin ve rahat yaşamı satmaktadırlar.

Defalarca söylememize rağmen yine tekrarlıyoruz Satış ortaklığı işi sadece bu tür kitapların satış ortakları aracılığıyla satılması ve kitap sahibinin milyoner olmasını kapsamaz.Satış ortaklığı denince  akla özel üyelikler,temalar,cd,dvd,elektronik, ve daha birçok ürün grubundan yapılan satışlarda bir komisyon elde  edilmesi gelmelidir.

Kazanç sistemi kitabını denedyseniz hakkında görüşlerinizi belirtiniz.

Tags: , , , , , , , , , , ,


Yazar HakkındaBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑