Faydalı Bilgiler no image

Yayınlanan Tarih 4 Mayıs 2011 | E-Kazanç Ekibi

0 adet yorum

Mail oku kazan siteleri

İnternetten para kazanmak söz konusu olunca kolay para kavramı cezbedici gelebiliyor insanlara.Hem Türkiye hem de dünya pazarında kolay para kavramı dolaşıp duruyor.Peki bu ne kadar doğru ?

E-kazanc.com olarak kolay para kavramını redediyoruz ve böyle bir kazancın olabileceğine de inanmıyoruz.Bugünkü yazımız mail oku kazan siteleri ve bilgisayar başında boşuna geçen değerli zaman olacak.

Temelinde ağ (network) sistemiyle yayılma amacı taşıyan ve bu şart gerçekleştiğinde daha fazla kazanc vaadeden bu tür siteler üyelik hiyerarşisinin doğal sonucu olan komisyon dağılımlarında ki adaletsizliği doğurmakta ve alta doğru gittikçe daha fazla mağdur yaratmaktadır.Bu tür sistemlerde parayı kazanan her zaman üst üyeler olmaktadır.

Genelde okunan her mail başına 0.01 tl gibi komik bir rakam öneren bu sitelerden kendi başınıza bir gelir elde etmeniz imkansızdır.Tabi 0.01 tl yi bir gelir saymazsanız 🙂

E-kazanc.com olarak bu tür sitelerle zaman kaybetmek yerine blog yazarlığını ,web yayıncılığını öneririz.Bu konularla ilgi bilgileri sitemizde arayarak bulabilirsiniz.

İlgilinizi çekebilir :

Avafx ile güvenli bir şekilde yatırım yapın

Tags: , , , , , , , , , , , ,


Yazar HakkındaBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑