İş Fikirleri no image

Yayınlanan Tarih 14 Ağustos 2010 | E-Kazanç Ekibi

0 adet yorum

Makale Yazarak Para Kazan

İnternetin günden güne gelişmesi ve internete olan ilginin büyümesi elbette içeriğe olan ihtiyacı da beraberinde doğurdu.Website sayıları bir hayli artarken makale bazlı işleyen blog ve siteler içeriğe ciddi anlamda ihtiyaç duymaktadırlar.

İçeriğe olan bu ihtiyaç bir iş kolunun daha fazla rağbet görmesine yol açıyor.Bugün ilgi veya uzmanlık alanlarında evlerinden yazılar yazarak geçimini sağlayan ya da ek gelir elde eden yüzlerce makale yazarı bulunmaktadır.Makale yazarı olmak için bir veya birden fazla alanda ilginiz veya bilginiz olması yeterli.

Makalelerinizi yazarken öncelikli olarak özgünlüğü sağlamalısınız.Çünkü Makalelerinizi alacak olan website sahipleri bunu şart koşarlar.Özgünlükle birlikte açık ve anlaşılır bir dil kullanmanız gerekiyor.Makale yazarken araştırmacılığın makale yazmanın vazgeçilmezi olduğunu da unutmayın.

Makalelerimi Nasıl Pazarlarım?

Makalelerinizi çeşitli webmaster forumlarında satışa sunabileceğiniz gibi,kendinize bir blog veya website açarak ta bu hizmetinizi satabilirsiniz.Forum için r10.net ve webmastersitesi.com en çok ilgi gören forumlardır.

Tags: , , , , ,


Yazar HakkındaBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑