Faydalı Bilgiler no image

Yayınlanan Tarih 4 Şubat 2011 | E-Kazanç Ekibi

3 adet yorum

Networking Sistemleri Ve Fiyatlar

Network marketing sisteminin işleyiş şekli bir yana pazarlanan ürünlerin piyasa fiyatının üzerinde olması networking sstemleri ile para kazanmanın,dolayısıyla başarılı olmanın çok zor olduğunu gösteriyor.

Bugün yeni kurulmuş ünlü bir network sistemini inceledik.bzim içn temel ölçütler:

1-Ürünlerin pazarlanabilir olması

2-Ürünlerin fiyatları (kazanç potansiyel varmı)

Birkaç ürünü piyasa fiyatlarıyla karşılaştırdığımızda gördük ki bu networking sisteminde ürünler piyasa değerinin %30 ile %60 arasında bir oranla daha fazlası bir fiyata satılıyor.Bu ne demek ?

Bu basit olarak ürün satmak konusunda ciddi bir alıcı sıkıntısı yaşayacağınız anlamına gelir.Öyle ki normal fiyatı 30 tl olan bir traş makinesine 50 tl verip sizden satın alacak birini bulamazsınız.

Networking sistemi evden çalışarak kazanç vaat ederek ev hanımlarını öğrencileri ve ihtiyacı olan insanları “AĞ” ın bir parçası haline getirerek yayılmaya çalışmaktadır.Sisteme dahil olan kişi sistemin bir parçası haline geldiğinden dolayı sistem ona biçtiği rol kalıbına girerek istenen yönde bir davranış gösterecek ve o da kazanmak içn yeni kişiler bulmaya çalışacaktır.

E-kazanc.com olarak size şunu tavsiye ederiz:

1-Networking sistemlerinde yer alan ürünlerin pazarlanabilir olmasına dikkat edin.

2-ürünlerin fyatlarını piyasa fiyatlarıyla mutlaka karşılaştırın.

iyi günler…

Bu yazıyı faydalı bulduysanız lütfen 1 dakikanızı ayırıp arkadaşlarınızla Paylaşın.

Tags: , , , , , , ,


Yazar Hakkında3 Adet Yorum Yapılmış Networking Sistemleri Ve Fiyatlar için

 1. NİHAL says:

  merhabalar ben uzun zamandır sizi takip ediyorum sitedeki her türlü iş imkanı için bütün yorumlarınızı okuyorum ve sizin görüşlerinize çok güveniyorum .sizi de tebrik ediyorum.bu cesaretinizden dolayı.yanlız sizden bir ricam var.dün ortak heyecan diye bir siteye girdim resmi olduğunu ve bütün işlemlerinin yasal olarak yürütüldüğünü belirtiyor.fakat ben mi bakmayı bilemedim bilmiyorum yasallık yada resmiyetlik görmedim.bu konuda bir araştırma yapmanız mümkün mü acaba?

  • admin says:

   @Nihal
   Evet yasaldır.Fakat sattıkları ürünlerin fiyatlarını piyasa fiyatlarıyla karşılaştırmanızı öneririm.

 2. ebru says:

  Ben iki ayrı networke üyeyim. dediğiniz gibi fiyatlar normalden pahalı. satış yaparak para kazanmaktan ziyade primlerden alt üyeliklerden para kazanmak daha iyi ama çok çok büyük çevreniz olmaı. çünkü herkesi üye yapamazsınız. Ama ben şöylebir yöntem buldum. network işinde 2 senedir olduğum için az çok çevrem neler sattağımı biliyor. üye olduğum networklerde genelde bayanlara yönelik ürünler. Ben bu ürünleri başka sitelerden, en çok da icgiyims.com temin etmeye başladım. bizim networklerdeki fiyatlrdan yarı yarıya daha ucuz. böylelikle üye bulup prim almaktansa satış yaparak kazanmak mümkün oldu. çok bi para değil ama akmasada damlıyor. gün geçtikçe de artıyor gelirim. eskiden networkçüyüm deyince arkadaşlarım yüzünü buruştuyordu. üye yapacağım diye kaçıyorlardı. 🙂 şimdi yeni ne mallar geldi diye arayıp soruyorlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑