İş Fikirleri no image

Yayınlanan Tarih 12 Temmuz 2010 | E-Kazanç Ekibi

0 adet yorum

En Etkili Online Para Kazanma Yolları

İnternetin olanaklarını paraya dönüştürmek isteyen herkes bu yöntemleri kullanarak para kazanabilir.Bunun için bir “bilgin” bir “uzman” olmanız gerekmez.Peki nedir bu yollar:

1-Affiliate (ortaklık) programlarına katılmak: Katılımı tamamen ücretsiz olan bu programlar ile ürünleri çevrenize satarak veya adwords gibi reklam sistemleri ile pazarlayarak para kazanbilirsiniz.Bu herhangi bir affiliate (ortaklık) programı olabilir.Size tavsiyem firmaların ortaklıklarına direk katılmanız.En çok kazandıran affiliate programlar ; forex,hosting programlarıdır.Ortalama satış başına 200 dolara kadar kazanabilirsiniz.İngilizceyi orta düzeyde biliyor olmanız size kolaylık sağlayacaktır.

Bir Hizmet Satın: İnternet ortamı yetenekli olduğunuz bir hizmeti satmanız için en ideal yerdir.Çevirmen,makale yazarı vey ayazılımcı olabilirsiniz.İnterneti kullanarak daha fazla kişiye ulaşabilir ve daha fazla satış gerçekleştirebilirsiniz.

Elektronik Ürünler: Elektronik ürünleri üretmenin en güzel yanı defalarca satılabiliyor olmasıdır.Kişisel gelişim,sağlık güzellik,zayıflama vb. konular üzerine yazacağınız bir e-kitap size iyi bir gelir sağlayabilir.

Tags: , , ,


Yazar HakkındaBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑