Faydalı Bilgiler no image

Yayınlanan Tarih 20 Haziran 2011 | E-Kazanç Ekibi

5 adet yorum

Search Earn Ne oldu

Yıllardır insanlara para kazandırmayı vaad eden ve yanlızca sınırlı sayıda insana (binlerce üye getirdikleri için ) kazandırabilmiş bu sistem şu anda toplam milyonlarca lira borçlu bir şekilde ortadan kayboldu.Bir gecede aniden sitenin kaybolduğunu gören search earn üyeleri şaşkın.Sistemin sahibi Serdar özyaşar adlı kişiden bu konuda bir açıklama bekleniyor. Mağdur vatandaşlar devletin ilgili birimlerinin derhal harekete geçmesini istiyorlar.

Özellikle ücrtli satılan pro üyelik ve partner üyelik tipleri ile vatandaşı milyonlarca lira dolandırdığı iddaa edilen sistemden alacaklarını tahsil edemeyen vatandaşların yasal olarak haklarını aramaları mümkün. Hakkını aramak isteyen vatandaşların partner üyelik sözleşmesinin metni ile savcılığa başvurmaları gerekmektedir.

E-kazanc.com olarak search earn mağdurlarını bu konu altında fikir beyan ederek bir kamuoyu gücü oluşturmaya davet ediyoruz.

Tags: , , , , , ,


Yazar Hakkında5 Adet Yorum Yapılmış Search Earn Ne oldu için

 1. ahmet akkaya says:

  Bireysel hareket edersek bir sonuç alamayız topluca bir girişimde bulunmamız gerek.

 2. mustafa koyuncu says:

  bir şikayet metni ve serdar beyin bilgilerini içeren şikayet dilekçesi yayınlayın partnerleri imzaya çağırın. çoğu gelecektir. aynı anda savcılığa verilsin

 3. mehmet koçlar says:

  bu adam ve onun yamakları tarafından dolandırıldım elimde sözleşme filanda yok netten üye olduk para yatırdık birileri peşkeş çekti bu adam adına siteyi. aslında alayından şikayetçi olmak lazım bide bu ş…… araba dağıttı sözde acaba onlar ne oldu.

 4. avsaroglu says:

  aradan bunca zaman geçti ses seda yok,
  bir araya gelelimde bir şeyler yapalım ,
  arkadaşlar,

  üstteki telefondan ulaştım ben bir ardaşımıza sağ olsun
  o da hakkını arıyor,

 5. aply says:

  Bu site ile ilgili bir çözüme ulaşan var mı? Ne yaptınız, bende mağdurum ama ne yapacağımı bilmiyorum. Kimi nereye şikayet edeceğiz belli değil..Bilgisi olan varsa iletişime geçersek iyi olur..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑