Ekonomi Haberleri no image

Yayınlanan Tarih 1 Mayıs 2011 | E-Kazanç Ekibi

0 adet yorum

“Sponsorluklar Gücümüze Güç Kattı”

Son dönemlerde yaptıkları sponsorlukların şirkete önemli katkı yaptığını anlatan Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, “2023’te dünyada ilk 10 arasına girmiş, global bağlantılarını yapmış, dünyanın her noktasına direkt uçuşlar gerçekleştiren, İstanbul’u hub (bölgesel merkez) yapmış, kargo taşımacılığında söz sahibi şirket haline gelmeyi hedefledik” dedi.

Topçu, şunları söyledi: “2008 yılında, hükümetin 2023 vizyonu doğrultusunda vizyonumuzu ve stratejik planlarımızı revize ettik”derken, küresel krizin THY’ye yaraması ile 2015 hedeflerinin 2011’de gerçekleştirileceğini belirtti.
Sporda yaptıkları sponsorluğun çok faydasını gördüklerini dile getiren Topçu, şöyle konuştu: “Turkish Airlines EuroLeague olarak 5 yıllığına isim sponsorluğu aldık. Bu bize çok iyi prestij oldu. Şu anda dünyada 170 ülkede, 175 TV kanalında yayınlanıyor. Bu da THY’ye büyük katkı yapıyor, yapmaya da devam edecek. Barcelona ve Manchester Ünited sponsorluğu da marka değerimizi artırdı. Golf turnuvalarına da sponsorluk yapıyoruz. Özellikle Barcelona ve Manchester United sponsorluğu çok etkili oldu. Şu anda bize gelen sponsorluk teklifleri var, değerlendiriyoruz. ”

kaynak: http://www.borsarti.com/sponsorluklar-gucumuze-guc-katti.html

Tags: , , ,


Yazar HakkındaBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑