Faydalı Bilgiler no image

Yayınlanan Tarih 19 Temmuz 2010 | E-Kazanç Ekibi

0 adet yorum

Tatile Giderken Nasıl Tasarruf Edebilirsiniz?

Güneş olanca sıcağıyla kum tanelerini okşarken evde durmak tabiki olmaz.Tatil, her çalışanın (çalışmayan da tatile gidebilir 🙂 ) tüm yıl boyunca biriken  fiziksel ve zihinsel yorgunluğunu atması,yeni yıla (muhtemelen çalışma yılı) motive olması için gerekli bir aktivitedir.

Tatile gitmek eğlenceli olduğu kadar masraflıdır da.Tatil firmaları “her türlü bütçeye uygun tatil paketlerimiz mevcuttur” dese de ,biz yine de daha fazla nasıl tasarruf edebileceğimiz konusuna değinelim.

Önceden Yer Ayırtın

Hemen hemen tüm tatil firmaları önceden tatil paketlerini pazara sunarlar.Hemde çok cazip fiyatlarla.Önceden davranıp yer ayırtmak her zaman size normal fiyatının altında bir miktara mal olacaktır.

İnternetten Karşılaştırma Yapın

İnternetin sınırsız imkanlarını kullanıp tüm tatil firmalarını karşılaştırabilir,en doğru seçimi yapabilirsiniz.Bunun için Karşılaştırma sitelerini kullanabilirsiniz.

Doğru Planı Seçin

Kendinize “buna gerçekten ihtiyacım varmı” sorusunu sorabilmelisiniz.Bütçenizin sınırları içerisinde kalmaya özen gösterin.bu nedenle doğru ve ihtiyacınızı ortalama bir düzeyde karşılayacak bir tatil planı seçmelisiniz.

Tags: , , , , , , , , , , , ,


Yazar HakkındaBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑