Affiliate Marketing no image

Yayınlanan Tarih 10 Ocak 2010 | E-Kazanç Ekibi

10 adet yorum

Twitter ile Nasıl Para Kazanılır

twitter-money-300x300

Klasik reklamcılık anlayışına yeni bir bakış açısı getiren twitter,müthiş bir kazanc potansiyeli taşıyor.Reklamcılık firmaları bunu değerlendirmek istediler.Böylece satıcı firmalar ile hedef kitleyi bu platformda buluşturmak için sistemler geliştirdiler.

Follower,following terimleri reklamcılık sektöründe en fazla ilgi gösterilen terimlerdir.Bu sistemlerin mantığı basit bir şekilde:Ne kadar çok ilgi görüyorsanız o kadar çok kazanırsınız.Twitter dilinde söyletecek olursak ne kadar çok “follower” ınız varsa o kadar çok kazanma potansiyeline sahipsiniz demektir.

Aşağıda vereceğim listede twitter hesabınızı bir para makinesine dönüştürme imkanınız var.Basit bir şekilde üye olup reklam metinlerini tweetleyerek para kazanırsınız.

Revtwt

Hergün 250’inin üzerinde firmanın reklam verdiği bir sistem.Basit bir şekilde tweetleyeceğiniz reklam metinlerinden tıklama başına 0.15$ ye kadar kazanabiliyorsunuz.Ayrıca referans sistemi ile tavsiye edeceğiniz her kişiden ömür boyunca kazancının %20 ‘sini alıyorsunuz.Bu sistem “follower/following” oranının dengeli olması ve en az 50 “follower”ınızın olmasını şart koşuyor.Sistem orta derecede ingilizce bilgisi gerektiriyor.Bu sistemle aynı zamanda blogunuz veya sitenize anında reklam alıp kazanmaya başlayabilirsiniz.

Minimum Ödeme tutarı 20$.Ödeme Paypal ile yapılmaktadır.

Buradan İnceleyebilir Veya Üye Olabilirsiniz

———————————————————————————-

Sponsored Tweets

Kullanması en basit olan sistemdir.Kendi twitter hesabınızla giriş yapabilir dakikalar içinde kazanmaya başlayabilirsiniz.Yapmanız gereken tek şey sistemin uygulamasının twitterınıza bağlanmasına izin vermek.Referans sistemi ile tavsiye edeceğiniz her kişiden %10 oranında ilave kaanc elde edebiliyorsunuz.Bu sistem de orta derecede ingilizce bilgisi gerektiriyor.

Minimum Ödeme tutarı 50$

Buradan İnceleyebilir Veya Üye olabilirsiniz

———————————————————————————–

Bu iki sistem hakkında takıldığınız bir yer veya üye olurken herhangi bir problem olursa bu makaleye yorum yazarak iletebilirsiniz.En kısa sürede cevap verilecektir.

Bol Kazançlar…

Tags: , , ,


Yazar Hakkında10 Adet Yorum Yapılmış Twitter ile Nasıl Para Kazanılır için

 1. mechul says:

  Merhaba Benim Bazı sorularım var Cevap verirseniz çok memnun kalırım…

  1.)İşe Twitter hesabı açmakla başladım. Hesabımı açtım milleti ekledim ama hesabım bonduruldu bir hafta boyunca. Hesabım donduruluyorsa çok kişi eklemek yasakmı? o zaman nasıl kazanacağız?

  2.)Revtwt’yi anlayamadım orada twetter eklenecek yer yokki? Site adresi filan soruyor. Neyi seçeceğiz nerden yapacağız Bulamadım.

  3.)Birden Fazla Tweet hesabı açmamız faydalımıdır? Birden fazla hesap açarak aynı reklamı yerleştirmek oluyormu?

  4.)Kişileri ekledik diyelim. İllaki içerikmi girmeliyiz. Yoksa Günde bi kaçtane güzel söz yazmamız yeterli olabilirmi?

  5.)app.sponsoredtweets.com, ad.ly/learn-more-publishers ve böle bi ton site var hangisiyle yetinmeliyiz.

  Çok Teşekkür ederim Şimdiden..

  • admin says:

   Merhaba cevaplarınızı sırayla veriyorum.

   1-Çok kişi eklerseniz sizi şikayet edebilirler.Bu nedenle hesabınız dondurulmuştur.
   2-Revtwt de twitter hesabınızı ekledikten ve onayladıktan sonra otomatik olarak reklamları twitter hesabınıza yolluyor.Birşey yapmanıza gerek yok.
   3-revtwt de 10 hesaba kadar ekleyebilirsiniz.
   4-İlgi çekici birkaç söz,sektörel bir ipucu,faydalı bir website vb. şeyler size follower kazandırır.
   5-Hepsinide kullanbilirsiniz.Ama sürekli twitter hesabınızda reklam olması twitter hesabınızın banlanmasına neden olabilir.

 2. mechul says:

  çok teşekkür ediyorum ben rewtwte ekledim ancak siz böle kazanabiliyormusunuz bende ona göre yapayım ve twitterde yeni hesap açtm artık kimseyi ekleyemiyorum birgün geçmesine rağmen şu çıkıyor…

  You are unable to follow more people at this time. Learn more here.

 3. Mechul says:

  Son soruma cevap verirseniz sevinirim. Herşeyi halletm revtwtye ekledim ama reklamlar çıkmıyorki revtwt’de şöle gözüküyor…

  Burada ne demek istiyor anlamadım….

  http://img824.imageshack.us/img824/1851/rewwwww.png

  • admin says:

   Bu işlem twitter hesabının size ait olduğunu kanıtlamak için gereklidir.resimde görülen”verify this account by oauth ” tıklayın.otomatik olarak twitter hesabınıza yönlendirileceksiniz.Çıkan pencerede onay verin.Tamamdır.

 4. Mechul says:

  Zaten onu ilk önce yaptım ancak hata verdi 🙁

  Woah there!

  This page is no longer valid. It looks like someone already used the token information you provided. Please return to the site that sent you to this page and try again … it was probably an honest mistake.

  • admin says:

   “Bu sayfa artık geçerli değil.Birileri sağlamış olduğunuz giriş bilgilerini kullanmış gibi görünüyor.sizi buraya gönderen siteye dönün ve tekrar deneyin.Muhtemelen affedilebilir bir hataydı.”
   Mesajın Türkçesi bu.Twitter hesabınıza giriş yapabiliyor musunuz?

 5. Mechul says:

  Evet yapabiliyorum twitter sağlam çalışıyor ama reklam filan eklenmedi. 🙁

 6. Tugay says:

  Tık başı ortalama ödemeleri en iyisi olan kaç birde reklamlar otomatik twit şeklinde çıkıyor tam olarak ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑