Web Yayıncılığı no image

Yayınlanan Tarih 24 Şubat 2010 | E-Kazanç Ekibi

4 adet yorum

Ücretsiz full website sahibi olun

Bilindiği gibi websiteler web yayıncılığının temelini oluşturmaktadırlar.Tüm  reklam  firmaları  müşterilerini websiteler aracılığı ile hedef kitlelerine ulaştırmaktadırlar.Mal ve hizmet tanıtımında yadsınamaz bir role sahip olan webyayıncılığında söz sahibi olmak artık çok kolay ve sıfır maliyetli.En çok beğendiğim ve kullandığım,full website desteği yanı sıra ücretsiz host sağlayan bir sistemi tanıtacağım.

Öncelike Sizler için hazırladığımız demoyu görmek için Tıklayın

1.Adım: Bu sayfaya giderek  get sandbox botununa tıklayın.Tıkladıktan hemen sonra bir sayfaya yönlendirleceksiniz.Burada iki seçenek ile karşılaşacaksınız.Biri ücretli bir domain almak diğeri ücretsiz bir alt-alanadı almak.Bizi ilgilendiren tabi ki ücretsiz olanı. Get a free sub-domain kutucuğunu seçili hale getirdikten sonra almak istediğiniz alt-alanadını belirleyin.Alan adınız bu şekilde görünecektir: http://seçtiğinizisim.limewebs.com

Alt-alanadını belirledikten sonra yönlendirileceğiniz sayfada seçili üyelik tipinizin üzerinde continue botunu yer alacaktır.Buna tıklayarak çıkan sayfada bilgilerinizi girerek üyeliğinizi tamamlayın.

10 -15 dakika bekleyin.Bu süre yeni dnslerinizin host sunucusuna doğrultulması için gereklidir.Tüm işlemler otomatik gerçekleşiyor.Ayrıca bir fiilde bulunmanız gerekmez.

2.Adım: Bu sayfadan login e tıklayarak kullanıcı adı ve şifreniz ile oturum açın.Hesp yönetim panelinizde yer alan  Hosting Management kategorisi altında yer alan  websites linkine tıklayın.Çıkan sayfada create website ye tıklayın.

3.Adım:Hosting Management kategorisi altında yer alan database management linkine tıklayın.Çıkan ekrandan veritabanı bilgilerinizi oluşturacaksınız.database name ve username yi  aynı girin.Password kısmına da bir şifre belirleyin.

4-Adım:Hosting management kategorisi altında yer alan applications linkine tıklayın.Burada websitenize yükleyeceğiniz içerik yönetim sistemini belirleyeceğiz.İstediğiniz birini seçip  install tıklayın.

İşlemlerin etkin hale gelmesi için 5 dakika bekledikten sonra adress çubuğunuza http://seçtiğinizisim.limewebs.com yazarak kurulumu tamamlayın.

Tebrikler!Artık websiteniz kuruldu.Artık sizde web yayıncılığında etkin bir yayıncısınız.Websitenize uygun içerik ekleyerek  sitenizi geliştirebilir,reklam alıp para kazanabilirsiniz.Özgün içerik eklediğiniz sürece websiteniz hakettiği yere gelecektir.Zamanla alanadının .com .net vb olmasının aslında pekte önemli olmadığını göreceksiniz.

Tags: , , , , , ,


Yazar Hakkında4 Adet Yorum Yapılmış Ücretsiz full website sahibi olun için

 1. mehmet ali says:

  ben her şeyi düzgün yaptım ama bi türlü application yükyelemedim.

 2. admin says:

  4-Adım: Hosting management kategorisi altında yer alan applications linkine tıklayın.Burada websitenize yükleyeceğiniz içerik yönetim sistemini belirleyeceğiz.İstediğiniz birini seçip install tıklayın.

  Bu adımı doğru yaptığınıza emin olun lütfen.Birşeyleri yanlış yapıyor olmalısınız.Zira bizzat kendim denedim ve kurdum.Örnek websiteyi inceleyebilirsiniz.
  http://saglik.limewebs.com/

 3. serkan says:

  ilk adımı bile yapamadım get sandbox butonunu bile bulamadım halen ücretsiz hizmet veriyorlarmı bir önerinizi de yapmaya çalıştım fakat 2008 veya 2009 önerisiydi yenileri çıkmıştı sitede önerilen çoktan kaldırılmıştı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑