Önemli Uyarı

E-kazanc.com websitesinde yer alan bilgiler ilgili sistemlerle ilgili bir deneyimi olan bireylerle yapılan görüşmeler ve araştırma sürecinden sonra elde edilen verilerden oluşmaktadır.

E-kazanc.com Türkiye vatandaşlarının  çıkarlarını diğer tüm çıkarların üstünde tutar.Bu nedenle şikayet edilen tüm sistemleri kendi imkanları dahilinde takibe alır.E-kazanc.com un amacı enformasyon sağlamak ve bilinçli bir toplum oluşturmaktır.

E-kazanc.com sitesinde yer alan tüm yazılar sadece bilgi verme amaçlıdır.Bu nedenle bu sitede yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı e-kazanc.com şahsi websitesi sorumlu tutulamaz.

E-kazanc.com sitesinde yer alan “forex” kategorisinde yayınlanan bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-kazanc.com içerisinde yer alan konulara yapılan yorumlar yorumu yapan kişiyi ilgilendirir.E-kazanc.com olarak hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz.

E-kazanc.com içeriğini oluşturan yazıların  telif hakları e-kazanc.com’a aittir.İzin alınmadan ve kaynak link konulmadan kullanılamaz.


Yukarı Çık ↑