Ekonomi Haberleri no image

Yayınlanan Tarih 29 Haziran 2010 | E-Kazanç Ekibi

0 adet yorum

Yükselen Değer;Altın

Yatırımcılar alternatif yatırım araçları ararken altın istikrarlı yükselişi ile cazip bir yatırım aracı olarak görünüyor.Altının yükselişinde hiç şüphesiz yoğun talebin etkisi büyük oldu.Çünkü dünyada ki altın rezervleri sınırlıdır ve yoğun talep fiyatların yukarı doğru seyrine neden olmaktadır.

Küresel krizin etkilerinin yaşandığı günümüzde  döviz fiyatlarında anlık değişiklikler meydana gelmekte ve bu durum altının daha güvenilir bir yatırım aracı  olarak tercih edilmesine neden olmaktadır.Kişisel deneyimlerimden de faydalanmak gerekirse bugüne kadar altının düşüşüne pek rastlamadım.

Altına Nasıl Yatırım yapabilirim?

Altını ister kuyumcudan satın alın isterseniz de bankaların vadeli-vadesiz altın hesaplarından  isterseniz de fonlardan faydalanın.E-kazanc.com olarak bankaların fonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.Çünkü kuyumcularda yaşanabilecek fiyat değişiklikleri bankalarda en aza indirgenmiştir.Bu konu ile ilgili daha detaylı bilgiyi bankanızla görüşerek alabilirsiniz.

2000 yılından bu yana istikrarlı bir yükseliş sergileyen altın ,yatırımcıların yüzünü sürekli güldürmeyi başardı.Bu nedenle şu anda ki en güvenilir ve kazançlı yatırım olarak siz değerli ziyaretçilerimize öneriyoruz.

Tags: , , , , , ,


Yazar HakkındaBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık ↑